Кориця – таємниця здоров’я та схуднення: як вона працює

12 мар, 16:01

Кориця, яка часто використовується для приготування різноманітних страв, може зробити чудеса для нашого здоров’я. Цей факт відомий багатьом, і зараз ТСН розповідає про ці благотворні властивості.

Зазвичай ми бачимо корицю у вигляді порошку, але насправді це кора коричного дерева. Вона походить із Шрі-Ланки, де й досі вирощується. Кориця містить велику кількість вітамінів і мінералів, що робить її корисною для нашого організму.

Дякуючи вмісту антиоксидантів, кориця корисна для лікування діабету, зміцнює імунітет, покращує пам’ять, має антибіотичні властивості та допомагає прискорити метаболізм, що сприяє швидкому схудненню.

Ця спеція також багата на корисні мікроелементи, такі як калій, залізо, мідь, селен, цинк та марганець, і має протизапальні та кровостійкі властивості.

Кориця є ефективним засобом у лікуванні застуди. Суміш кориці і меду допомагає збільшити імунітет, бореться з вірусами та знімає головний біль. Однак, слід уникати цієї суміші при високій температурі.

У минулому корицю використовували як антисептичний порошок для ран. Коричний альдегід запобігає проникненню інфекцій у кров та сприяє швидшому загоєнню шкіри.

Ця спеція також корисна у профілактиці складних захворювань, таких як рак і серцево-судинні захворювання, оскільки знижує рівень холестерину в крові та токсична для ракових клітин.

Кориця також покращує роботу кишківника, відсікає біль у шлунку та має позитивний вплив на жіноче здоров’я, особливо під час менопаузи та передменструального синдрому.

Як підсумок, кориця – це не лише смачна спеція для страв, але і важливий елемент здорового способу життя, який допомагає зберегти наше здоров’я та схуднути.


Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/339179.htmlЧитайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM