Данія впроваджує сільськогосподарську революцію: вертикальна ферма на 14 поверхів

09 янв, 17:05

Данська компанія Nordic Harvest розпочинає нову еру в аграрному виробництві, відкриваючи одну з найбільших у регіоні вертикальних ферм. Це інноваційне підприємство обіцяє впровадження стійкої сільськогосподарської революції, що має потенціал змінити підходи до сільського господарства.

Інвестиції у вертикальну ферму Nordic Harvest сягнули вражаючу суму в €8,5 млн. Ця ферма, що розгорнута на 14 поверхах, є однією з перших у своєму роді в данському регіоні та варта уваги своїм інноваційним підходом до вирощування продуктів.

Особливістю новаторського підприємства стало використання світлодіодного освітлення фіолетового спектру, що прискорює цикли росту рослин та має потенціал збільшити врожайність. Це важливий етап у розвитку сільського господарства, що дозволить отримувати високоякісні продукти навіть у невеликих просторах.

Однією з ключових переваг нової ферми є використання відновлюваних джерел енергії для опалення приміщення. Це сприяє активному зменшенню викидів CO2, допомагаючи зберегти навколишнє середовище та підкреслюючи екологічну відповідальність компанії.

Ферма Nordic Harvest планує постачати широкий спектр місцевих продуктів на копенгагенські ринки, підтримуючи місцевих виробників та забезпечуючи споживачів якісною та свіжою продукцією. Це стає важливим кроком у підтримці сталого розвитку та розвитку місцевої економіки.

Впровадження вертикальних ферм в сільському господарстві - це не лише інноваційна технологія вирощування, але і стратегічний крок до покращення сільськогосподарської продуктивності та забезпечення стійкого розвитку галузі в умовах сучасних викликів.


Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/338655.htmlЧитайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM