Для чого потрібне підживлення молібденом?

27 май, 15:25

Наближається пора закупівлі добрив для нового агросезону. Фермери у пошуках якісних продуктів для вирощування с/г рослин. Зокрема, найбільш затребуваними є засоби захисту рослин, комплексні мікродобрива, продукти, у складі яких є бор, цинк, мідь, молібден. Купити їх можна, як в офіційного виробника, так і його дистриб’юторів. Таким чином, можна бути переконаним у якості й оригінальності купленого товару.

Якщо ж говорити про молібден, то його внесення сприятиме:

І хоч рослини потребують молібдену в зовсім незначних кількостях, його ключову роль у багатьох життєвих процесах ігнорувати не слід. На початковому етапі поглинання, він накопичується в молодих органах, згодом «мігрує» в насіння.

Добриво, у складі якого є молібден, купити необхідно для удобрення картоплі, пшениці, буряків, кукурудзи, гречки, капусти, помідорів, редису, сої, нуту, сочевиці, люпину та гороху.

Адже при нестачі цього елементу живлення, на нижніх листках з’являються бурі вкраплення, поверхня листкової пластини починає деформуватися, краї закручуються всередину, а ріст стає надто повільним. Може порушитись азотний обмін, що проявляється у накопиченні нітратів. Не рідкість – хлороз листя, загальне пожовтіння. В таких випадках, потрібен молібден, купити й використати який потрібно вчасно!

Надійним помічником в таких випадках є органо-мінеральне добриво «Добродій Молібден Плюс». Використовується воно у позакореневому підживленні для підвищення врожайності, покращення ефективності фотосинтезу, забезпечення протікання окисно-відновних реакцій. Продукт проявляє високу біологічну активність. Не забруднює ґрунтові води. Має сертифікат якості та може використовуватись в органічному землеробстві.

Так, лише вчасна підкормка, постійний моніторинг складу ґрунту, врахування кліматичних умов та взаємодії елементів живлення між собою (антагоністи та синергісти) є ключем до збереження рослинної популяції та покращення її фітосанітарних показників. Добрива ж у складі яких є молібден, купити краще у наноформі, легкій та швидкій для засвоєння.


Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/332137.html



Читайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM