Вінницький агровиробник постачатиме овочі в Саудівську Аравію

07 июн, 14:04

Фермерське господарство, що займається вирощуванням овочів на Вінниччині, планує цьогоріч експортувати свою продукцію. Якщо минулого року всі овочі реалізовували на внутрішньому ринку, то цибулю нового врожаю планують відправити в Саудівську Аравію. Про це повідомляє Вінниця.info, пише agronews.ua.

Щоб виходити на зовнішні ринки, ще кілька років тому фермерське господарство пройшло сертифікацію за стандартами Global G.A.P. Це європейський сертифікат безпечності та якості продукції, який поширюється майже на 98% країн світу.

«Маючи сертифікат на первинну продукцію, тобто не перероблену, можна відправляти в будь яку країну світу. Але коли ти вже плануєш відправку, то за стандартами Global G.A.P, робиш сертифікацію на конкретну країну, до якої відправляєш», – пояснює керівник підприємства Вадим Кричковський.

Цього року фермерське господарство планує експортувати цибулю.

«Ми співпрацюємо з різними компаніями, які допомагають нам в Україні за європейські кошти і організовують вихід на ринки. Мали кілька перемовин з великими баєрами з Саудівської Аравії, яких цікавлять українські продукти. Оцінивши свій потенціал і вимоги загальносвітового законодавства, ми прийняли рішення відправляти цибулю. Інші культури, які ми вирощуємо – картопля, морква, якщо відправляти митими, можуть зіпсуватись. Також були певні умови по фасуванню і упаковці. Цибуля має бути в три-кілограмовій упаковці, брендована. Також є умови по мінімальній партії. Ми всі етапи вже пройшли. В нас у Вінниці є компанія, яка планує зробити майданчик, щоб завантажувати контейнери прямо у Вінниці і вони вже будуть відправляти на Саудівську Аравію. Вони забезпечують логістику», – розповів Вадим Кричковський.

Минулого року у фермерському господарстві виростили 600 тон цибулі, 3 тисяч тон моркви, 500 тон буряка, 400 тон картоплі. Це все екологічно чиста продукція.

«Компанія працює за стандартом Global G.A.P тому всі засоби захисту, всі добрива, використовуємо тільки ті, які дозволені. Щороку приїжджає аудитор з Європи, кожного разу з різних країн. Бере на випробування наші овочі перевіряють на 380 позицій пестицидів та нітрати. Якщо є показник хоч 0,001 є показник, то сертифікат Global G.A.P на всю культуру не видається», – пояснює керівник фермерського господарства.

Инф. agronews.ua


Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/327988.html



Читайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM