AgriChain інтегрувала в систему управління земельним банком BI Qlik

17 мар, 09:44

AgriChain інтегрувала в систему управління земельним банком BI Qlik

Розробники ІТ-компанії AgriChain, що створює однойменний портал з управління агробізнесом заклала в бізнес-логіку свого продукту можливість проходження повного виробничого циклу.

Усучасних реаліях неможливо побудувати сильний ІТ-продукт з «нуля», без використання кращих світових практик та інтеграції з існуючими рішеннями від лідерів ринку. Проаналізувавши популярні BI-рішення, розробники зупинилися на продукті Qlik від компанії QlikTech - заснованої в 1993 р в Швеції. На сьогодні це світовий лідер у своєму сегменті з капіталізацією в 1,5$ млрд. зі штаб-квартирою в місті Раднор (штат Пенсільванія, США). QlikTech є офіційним аналітичним партнером Fortune 500 та обслуговує понад 50 тис. клієнтів в світі.

Один з головних ресурсів агробізнесу - це земля, тому першим аналітичним напрямом команди AgriChain стали звіти по консолідації земельного банку та гнучкий конструктор бізнес-звітів.

В звіт по консолідації земельного банку увійшли чотири напрямки для аналізу:

  • площа в оренді;
  • площа в оренді з урахуванням обмінів;
  • площа в оренді в контурі поля;
  • площа в контурі поля з урахуванням обмінів.

Вибравши необхідний період, за який є необхідність проаналізувати дані, управлінець в лічені секунди отримує всі необхідні розрахунки, на основі яких з легкістю може побудувати гістограми для візуального аналізу та виявити можливі відхилення, на які необхідно звернути увагу в першу чергу.

Розробники AgriChain на основі інструментарію Qlik побудували зручний у використанні конструктор звітів за даними земельного банку агрокомпанії.

Використовуючи набір заготовлених вибірок в системі по виробничим підрозділам, виду земельних угідь, кадастровим номерам ділянки та документах на земельну ділянку, фахівець працює з аналізом даних в лічені секунди може сформувати звіт з візуальною складовою, яка підсвітить «вузьке» місце нетипових відхилень.

Працюючи з великими даними, використовуючи старі методи аналізу, в деяких випадках можуть знадобитися тижні, для виявлення помилок або порушень внутрішніх регламентів бізнес структури. Використовуючи BI-систему, процес аналітики відбувається в лічені хвилини.

Агробізнес, що аналізує дані, завдяки BI-системі отримує п'ять базових конкурентних переваг:

  1. Швидкість. Своєчасно отримані структуровані аналітичні дані вберігають від операційних та стратегічних ризиків;
  2. Організованість. Регулярні поставки якісно структурованих даних систематизують ефективні управлінські рішення;
  3. Конкурентна перевага. Бізнес, який регулярно працює з аналітикою своєї BigData, на кілька кроків попереду конкурентів;
  4. Контроль за змінами даних та вивчення отриманої інформації за рахунок структурованості, зручності, доступності для розуміння;
  5. Прибутковість від своєчасних і ефективних управлінських рішень, прийнятих на основі звітів, що включають в себе величезну кількість даних.

http://agropravda.com/


Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/326947.html



Читайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM