Бангладеш планує збільшити імпорт української пшениці

21 янв, 18:05

З метою компенсації можливого дефіциту поставок зерна з РФ через підвищення експортних мит Бангладеш має намір закупити більше пшениці з України. Про це повідомляє Refinitiv Agriculture, пише agronews.ua.

«Ми спілкуємося з Україною з приводу імпорту пшениці», — заявила Мосаммат Назманара ханум, головний державний службовець міністерства продовольства країни.

Згідно з дипломатичною угодою, РФ у поточному фінансовому році повинна була поставити до Бангладеш 400 тис. т пшениці до червня 2021 р. Наразі в Бангладеш поставлено 200 тис. т російської пшениці.

На думку чиновниці, тепер Росія навряд чи може поставити заявлені обсяги пшениці. Бангладеш — третій за величиною покупець російської пшениці після Туреччини та Єгипту.

«Ми також імпортуємо пшеницю через міжнародні тендери, і з червня ми почнемо закупівлі пшениці на локальному ринку», — сказала вона.

З початку 2021 р. Бангладеш вже оголосив 3 міжнародні тендери на закупівлю пшениці сумарно на 150 000 т зерна. Дакка планує імпортувати 600 тис. т пшениці до червня. Бангладеш імпортує близько 6 млн т пшениці щорічно, що робить його одним з найбільших світових імпортерів зерна.

Инф. agronews.ua


Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/326202.htmlЧитайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM