Народженого в Індії козла-циклопа

19 май, 21:41

У чорного козеняти, на якого приїжджають подивитися десятки людей, одне око посередині чола.
В індійському селі Ассам зіткнулися з рідкісним випадком - там на одній з ферм народився чорний козеня-циклоп з одним єдиним оком, розташованим в центрі чола. Повіки і вії на цьому оці відсутні. Ветеринари заявили, що незвичайний зовнішній вигляд тварини через рідкісний дефект мозку, при якому його півсфери не розділені.
Після народження на світ козеня-циклопа вони стверджували, що він не проживе й кількох днів, однак помилилися в прогнозах. Зараз козеняти вже кілька місяців, він пасеться разом з іншими тваринами, не виглядає хворим і має цілком нормальний апетит.
Господарі незвичної тварини вважають її появу у них в будинку знаменням і знаком згори. Вони вірять, що його народження повинно принести їм щастя. Як зізнався чоловік, в селі багато місцевих жителів уже визнали циклопа священною твариною.

«Я був вражений. Це схоже на справжнє диво. Десятки людей щодня приходять до нас подивитися на козеня», - розповів фермер Мухурі Дас. За словами індійця, він відчуває своїм обов'язком піклуватися про незвичайну тварину більше, ніж про інших мешканців ферми.
 

khersondaily.com

Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/304668.htmlЧитайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM