02 июн, 20:29
Візит пана Ляйтля обумовлений вступом до ЄвроПалати у 2003 році Торгово-промислової Палати України як асоційованого а та обранням у жовтні 2004 року до Ради директорів Європалати представника ТПП України. Основна мета діяльності ЄвроПалати це налагодження більш тісних зв'язків між торгово-промисловими Палатами ЄС і країн не ів ЄС. „Після вступу України до СОТ, наступним кроком буде Угода про зону вільної торгівлі з ЄС і в цьому якраз Європалата суттєво зможе допомогти”, - повідомив пан Ляйтл. З іншого боку „Без присутності в Брюсселі (ство в Торгово-промисловій Палаті Європи – авт.) неможливо просувати свою продукцію на Європейський ринок”, - перекй Віктор Яновський, віце-президент ТПП України.
Зараз ТПП України разом з ЄвроПалатою займається збором даних від українських підприємств щодо їх контоспроможності. Узагальнені матеріали разом з такими ж даними по інших країнах Європи будуть включені у спеціальний збірник, що надасть додаткову можливість оцінити стан контоспроможності України.
ТПП України вдячна Європалаті за підтримку ініціативи по створенню на базі ТПП України ЄвроІнфоКореспондентського Центру, який би надавав українським підприємствам актуальну інформацію (оподаткування, митне оформлення тощо) стосовно умов ведення бізнесу в країнах Євросоюзу.
Зважаючи на особливості політичної і економічної ситуації, що склалася в Україні та зростаючий інтерес ділових кіл ЄС до України, ТПП України виступатиме засновником і координатором діяльності у Брюсселі Бюро українського бізнесу. Наш короткий візит до України вже приніс конкретні рішення”, - сказав насамкінець пан Ляйтл.
Довідка Асоціація торгово-промислових Палат Європи (ЄвроПалата) – це міжнародна організація, яка була створена в 1958 році і на даний час об'єднує 41 національну Торгово-промислову Палату, включаючи палати з країн СНД. и Євро Палати входять до мережі майже 2000 регіональних і місцевих палат Європи та представляють інтереси більш ніж 17 мільйонів підприємств із загальною кількістю зайнятих на них, 120 млн. Головний офіс Євро Палати знаходиться у Брюсселі (Бельгія).
и Європалати розподілені на три категорії:
- країни-и ЄС;
- асоційовані и (Україна, Росія, Білорусь, Молдова та інші країни СНД);
- и-кореспонденти (країни, які не належать до Асоціації, але в перспективі можуть бути прийняті. Наприклад, країни Азії чи Африки).
ElcomartNews
Адрес новости: http://agrinews.com.ua/show/16863.html
Читайте также: Торгово-промышленные новости ELCOMART.COM